RAUM in Utrecht - Over RAUM

Organisatie

Donica Buisman

directeur & medeoprichter
donica@raumutrecht.nl

Rinke Vreeke

programmamaker & medeoprichter
rinke@raumutrecht.nl

Michel Dewilde

programmamaker exposities
michel@raumutrecht.nl

Hanan de Sain

programmamaker events
hanan@raumutrecht.nl

Larissa Koers

hoofd producent exposities & events
larissa@raumutrecht.nl

Joost Ruijter

producent events
joost@raumutrecht.nl 

Mounhim Tahtahi

manager verhuur
mounhim@raumutrecht.nl

Iris Loos

hoofd marketing & communicatie
iris@raumutrecht.nl

Hanin Ballan

medewerker marketing & communicatie
hanin@raumutrecht.nl

Quentin Davelaar

hoofd facilitair
quentin@raumutrecht.nl

Thijs van der Honing

stagiair marketing & communicatie
thijs@raumutrecht.nl

Elly Albers

Directie assistent
elly@raumutrecht.nl

Elise van Heck

Developer
elise@raumutrecht.nl

 

facebook insta twitter youtube itunes spotify zaag oog search